Jesteśmy wiodącym producentem kurtyn paskowych. Zadzwoń 605 558 553.


Kurtyny
paskowe

Kurtyny paskowe są przeznaczone do pomieszczeń, gdzie ważne jest utrzymanie stałej, określonej temperatury przy zachowaniu płynności komunikacyjnej. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy kurtyn i przegród PCV.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu możemy realizować każdą kurtynę paskową PCV.

Dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego produkujemy kurtyny PCV jedynie z najwyższej klasy materiałów. Potrafimy się dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jesteśmy jednym z liderów rynku. Nasze doświadczenie to prawie 20 lat pracy.

Kurtyny z pasków PCV, które oferujemy pomogą zmniejszyć koszty ogrzewania lub chłodzenia Państwa firmy. Kurtyny zwiększają wydajność instalacji C.O. lub klimatyzacji.

Kurtyny PCV wykonane są z wysokiej jakości materiałów produkowanych w Europie. Ma to ogromne znaczenie, gdyż często są one narażone na działanie zróżnicowanych temperatur. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu oraz czyszczeniu. Można je stosować w pomieszczeniach o różnym natężeniu ruchu.

Ogromną zaletą kurtyn paskowych jest zabezpieczenie pomieszczeń przed wahaniem temperatury i przeciągami. Zastosowanie kurtyn z pasków PCV zmniejsza koszty energii potrzebne do wytworzenia w pomieszczeniu odpowiednich warunków pracy i przetrzymywania towarów.

Służymy Państwu pomocą w zakresie doradztwa, montażu oraz serwisu tego rodzaju kurtyn. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Gdzie można montować kurtyny PCV:

  1. W halach produkcyjnych.
  2. W magazynach i centrach logistycznych.
  3. W supermarketach i hipermarketach.
  4. W chłodniach, mroźniach i zakładach przetwórstwa spożywczego.
  5. W innego typu pomieszczeniach specjalistycznych.

Invalid Displayed Gallery

 

 

 

Ponieważ każdy z nas szuka produktu dopasowanego do swoich potrzeb, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania.

Kurtyny paskowe

Updated on 2019-05-15T10:46:22+00:00, by Suton.