Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe są przeznaczone do pomieszczeń, gdzie ważne jest utrzymanie stałej, określonej temperatury przy zachowaniu płynności komunikacyjnej. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy tego typu kurtyn.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu możemy realizować zamówienia na każdą ilość kurtyn paskowych PCV.

Dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego produkujemy kurtyny PCV jedynie z najwyższej klasy materiałów. Potrafimy się dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jesteśmy jednym z liderów rynku. Nasze doświadczenie to prawie 20 lat pracy.

Kurtyny z pasków PCV, które oferujemy pomogą zoptymalizować koszty funkcjonowania Państwa firmy i oszczędzić pieniądze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania instalacji C.O. lub klimatyzacji.

Kurtyny PCV wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ma to ogromne znaczenie, gdyż często są one narażone na działanie różnych temperatur. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu oraz czyszczeniu. Można je stosować w pomieszczeniach o różnym natężeniu ruchu.

Ogromną zaletą kurtyn paskowych jest zabezpieczenie pomieszczeń przed wahaniem temperatury i przeciągami. Zastosowanie kurtyn z pasków PCV zmniejsza koszty energii potrzebne do wytworzenia w pomieszczeniu odpowiednich warunków pracy i przetrzymywania towarów.

Służymy Państwu pomocą w zakresie doradztwa, montażu oraz serwisu tego rodzaju kurtyn. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Gdzie można montować kurtyny plastikowe:

  1. W halach.
  2. W magazynach i centrach logistycznych.
  3. W supermarketach i hipermarketach.
  4. W chłodniach i zakładach przetwórstwa spożywczego.
  5. W innego typu pomieszczeniach specjalistycznych.

 

 

 

Ponieważ każdy z nas szuka produktu dopasowanego do swoich potrzeb, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania.

Kurtyny paskowe

Updated on 2016-02-03T14:37:14+00:00, by admin.