Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe są przeznaczone do pomieszczeń, gdzie ważne jest utrzymanie stałej, określonej temperatury przy zachowaniu płynności komunikacyjnej. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy kurtyn i przegród PCV.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu możemy realizować każdą kurtynę paskową PCV.

Dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego produkujemy kurtyny PCV jedynie z najwyższej klasy materiałów. Potrafimy się dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jesteśmy jednym z liderów rynku. Nasze doświadczenie to prawie 20 lat pracy.

Kurtyny z pasków PCV, które oferujemy pomogą zmniejszyć koszty ogrzewania lub chłodzenia Państwa firmy. Kurtyny zwiększają wydajność instalacji C.O. lub klimatyzacji.

Kurtyny PCV wykonane są z wysokiej jakości materiałów produkowanych w Europie. Ma to ogromne znaczenie, gdyż często są one narażone na działanie zróżnicowanych temperatur. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu oraz czyszczeniu. Można je stosować w pomieszczeniach o różnym natężeniu ruchu.

Ogromną zaletą kurtyn paskowych jest zabezpieczenie pomieszczeń przed wahaniem temperatury i przeciągami. Zastosowanie kurtyn z pasków PCV zmniejsza koszty energii potrzebne do wytworzenia w pomieszczeniu odpowiednich warunków pracy i przetrzymywania towarów.

Służymy Państwu pomocą w zakresie doradztwa, montażu oraz serwisu tego rodzaju kurtyn. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Gdzie można montować kurtyny PCV:

  1. W halach produkcyjnych.
  2. W magazynach i centrach logistycznych.
  3. W supermarketach i hipermarketach.
  4. W chłodniach, mroźniach i zakładach przetwórstwa spożywczego.
  5. W innego typu pomieszczeniach specjalistycznych.

 

 

 

Ponieważ każdy z nas szuka produktu dopasowanego do swoich potrzeb, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania.

Kurtyny paskowe

Updated on 2017-11-22T02:45:59+00:00, by Suton.