Palety i skrzyniopalety

Palety i skrzyniopalety są coraz częściej stosowane w transporcie oraz różnych gałęziach przemysłu. Jest to związane przede wszystkim z ich wysoką trwałością, funkcjonalnością oraz niską ceną. Palety i skrzyniopalety z tworzyw sztucznych od wielu lat w dużej mierze wypierają z rynku tradycyjne produkty z drewna.

Produkty z tworzyw sztucznych, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do ich produkcji użyto wyjątkowych komponentów, które sprawiają, że asortyment jest odporny na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz bakterie.

Bezpieczeństwo przewożenia towarów odgrywa w tym przypadku rolę zasadniczą. Produkty z tworzywa sztucznego są bardziej odporne na bakterie oraz szkodniki niż produkty drewniane.

Nasze produkty doskonale nadają się, jako wyposażenie dla firm transportowych i handlowo-usługowych. Zwracamy uwagę na fakt, iż tego rodzaju pojemniki można wykorzystywać przy transporcie, przechowywaniu i mrożeniu artykułów spożywczych, w tym mięsa oraz warzyw i owoców. Jest to niezwykle ważne dla osób działających w wyżej wymienionych branżach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Doradzimy, jaki rodzaj palet i skrzyniopalet wybrać.

 

Ponieważ każdy z nas szuka produktu dopasowanego do swoich potrzeb, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania.

Oferujemy:

 1. palety i skrzyniopalety wykorzystywane w branżach:
  1. spożywczej
  2. mięsnej
  3. transportowej;
  4. usługowej;
  5. budowlanej;
  6. motoryzacyjnej;
  7. oraz wielu innych;
 2. produkty trwałe, solidne i komfortowe w użytkowaniu;
 3. asortyment dopuszczony do kontaktu z żywnością;
 4. palety i skrzyniopalety o stałej wadze;
 5. asortyment łatwy w utrzymaniu czystości i wolny od bakterii i zanieczyszczeń.

 

Palety i skrzyniopalety

Updated on 2015-01-13T15:46:56+00:00, by Suton.