Pojemniki na materiały sypkie:

Pojemniki przeznaczone są do składowania m.in. piasku i soli oraz sorbentu w miejscach ruchu pieszych, na terenie przystanków komunikacji miejskiej, stacjach kolejowych, benzynowych itp.

Specjalnie wyprofilowany kształt klapy pojemnika powoduje zamierzony i łatwy spływ wody deszczowej.


Niezawodna sprawdzona konstrukcja, brak części metalowych.


Gwarancja mocnej i sztywnej konstrukcji.

Zalety

  1. Estetyka - oryginalna konstrukcja i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że pojemniki można umieścić prawie w każdym miejscu ruchu pieszych.
  2. Trwałość - mocna i sztywna konstrukcja, wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia wpływają na wyjątkową odporność pojemników na uszkodzenia mechaniczne i na zmienne warunki atmosferyczne. Pojemniki nie zmieniają barwy pod wpływem promieni słonecznych - są stabilizowane UV. Są lekkie, nie korodują, nie zawierają żadnych elementów metalowych.
  3. Kolorystyka - pojemniki dostępne standardowo w kolorach żółtym, zielonym i niebieskim.
  4. Ekonomiczność - łatwy transport i magazynowanie. Pojemniki są przystosowane do transportu na wózkach widłowych. Po zakończeniu okresu zimowego i ich opróżnieniu, pojemniki można ustawić aż do następnego sezonu w stosach zajmujących niewielką powierzchnię.
  5. Bezpieczeństwo i higiena - pojemniki wykonane z ekologicznych materiałów, posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.
  6. Gwarancja - wszystkie pojemniki na piasek i sól posiadają pięcioletnią gwarancję.

 

Ponieważ każdy z nas szuka produktu dopasowanego do swoich potrzeb, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania.

Pojemniki na materiały sypkie

Updated on 2015-01-14T09:19:24+00:00, by Suton.